1. Ana Sayfa
  2. Geri Dönüşüm
  3. Still Adoria’nın lansman süresi uzatıldı

Still Adoria’nın lansman süresi uzatıldı

Still Adoria’nın lansman süresi uzatıldı

Still Adoria’nın lansman süresi uzatıldı

Gördükleri yoğun ilgiyi cazip fiyat ve ödeme koşullarınının yanısıra projenin lokasyonu ve yüksek standartlarda yaşam vaat etmesine bağlayan Yeşilyurt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yeşilyurt, “Kazandıran bir fiyat politikası uyguladığımız yeni projemizde 2 hafta gibi kısa bir sürede satışların yüzde 40’ını tamamlamış bulunuyoruz. Yoğun talep üzerine, müşterilerimizin çok özel lansman fiyatları ve ödeme koşullarından faydalanabilmesi adına projemizin lansman süresini 12 Nisan Pazar gününe kadar uzatacağız” diye konuştu.
Still Adoria sosyal donatıları
Projede çocuklar için trambolinden kaykay pistine, mini clubtan yeşillikler içinde çok amaçlı oyun alanlarına, çocuk parkından tırmanma duvarına kadar birçok zengin aktivite yer alıyor. Yetişkinler için; basketbol, voleybol, mini futbol alanı, yürüyüş yolu, barbekü alanları, yarı olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, açık/kapalı otopark, geri dönüşüm istasyonu ve bisiklet parkı gibi donatıların mevcut bulunuyor. 

Kaynak : http://www.gazetevatan.com/still-adoria-nin-lansman-suresi-uzatildi-767336-emlak/

Yazar Hakkında

Türkan Uçar

Sürdürülebilir üretim ve tüketimler üzerine kafa yoruyor, daha iyisini nasıl yaparız diye gelişmeye çalışıyorum. SKH (Sürüdürülebilir Kalkınma Hedefleri) leri ile ilgili 7 den 70'e herkesin bilinçlenmesi için bizlerinde birşeyler yapmasının işe yarayacağını biliyorum. Arada sırada kendimce masallar ve kendimden yazılar yazıyorum. Okuyan, yorum yapan herkes bana heves ve heyecan katacak.

Yorum Yap