1. Ana Sayfa
  2. Etklinlikler
  3. VII. İstanbul Karbon E-Zirvesi 28 Eylül’de Düzenlenecek

VII. İstanbul Karbon E-Zirvesi 28 Eylül’de Düzenlenecek

VII. İstanbul Karbon E-Zirvesi 28 Eylül’de Düzenlenecek

VII. İstanbul Karbon E-Zirvesi 28 Eylül 2021 günü “İklim Dirençli Türkiye İçin Yeşil Toparlanma: Atık ve Enerji Yönetimini Rolü” teması ile düzenleniyor.

Yeşil Finansman, Karbon Ticareti, Yeşil Mutabakat Eylem Planı 2021, İklim Krizi İle Mücadele, Enerji ve İklim, Atık ve İklim, İklim Dirençli Endüstri, Ürünlerde Karbon Ayak İzi Azaltımı Sektörel Başarı Örnekleri konularına yönelik yetkin konuşmacıların yer alacağı iş dünyası temsiliyetinin yüksek olduğu E-Zirve’de, E-Sergi‘de düzenlenecektir.

Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği(SÜT-D) 2021 Küçük Karbon Kahramanı Gösterisi ve SÜT-D Düşük Karbon Kahramanı Ödül Töreni de gerçekleştirilecektir.

Düşük Karbon Ayak İzli, Sağlıklı ve Mutlu bir Çalışma Günü Diler, VII. Istanbul Karbon E-Zirvesi‘ne siz değerli sektör paydaşımızın da katılımlarını bekleriz…

Kayıt Bilgisi İçin: https://www.karbonzirvesi.com/kayit/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Yeşil Kumbara

Yeşil Kumbara projesi katı atıkların ayrıştırılması ve ekonomiye geri kazandırılması mottosuyla çalışmaktadır. Devlet desteği ile yürütülmesi hedeflenen proje ekonomi için kalkınma projesidir.

Yorum Yap


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/u7337956/public_html/wp-content/themes/geoit/comments.php on line 24