İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Yeşil Kumbara UTİKAD İleri Dönüşüm Zirvesi’ndeydi

Yeşil Kumbara UTİKAD İleri Dönüşüm Zirvesi’ndeydi

Yeşil Kumbara UTİKAD İleri Dönüşüm Zirvesi’ndeydi

UTİKAD Zirve 2019, materyallerin ve kavramların özlerini koruyarak farklı işlevler kazanmaları olarak tanımlanan ‘ileri dönüşüm’ kavramından ilham alıyor.

Çünkü biliyoruz ki; önümüzdeki 50 yıl içinde birçok meslek, birçok kavram, birçok iş yapış şekli ömürlerini tamamlayacak ancak yine birçokları ‘geleceğe uyum sağlayacak’ şekilde bir dönüşüm geçirecek yani ‘ileriye’ dönüşecek.

Zirvede; iş dünyasında yaşanan teknolojik ve kurumsal dönüşüm, farklılaşan iş modelleri ve iş yapış şekilleri, yeni dünya düzeni, geleceğin getireceği fırsatlar ve riskler konularında farkındalığın arttırılması amaçlanıyor.

Yeşil Kumbara olarak UTİKAD’ın İleri Dönüşüm Zirvesinde atıkları kaynağında ayrıştırmanın önemini ve yöntemlerini iş dünyasının ve medyanın profesyonellerine anlatmaya çalıştık, ilgilerine teşekkür ediyoruz.

Yazar Hakkında

Yeşil Kumbara

Yeşil Kumbara projesi katı atıkların ayrıştırılması ve ekonomiye geri kazandırılması mottosuyla çalışmaktadır. Devlet desteği ile yürütülmesi hedeflenen proje ekonomi için kalkınma projesidir.

Yorum Yap


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/u7337956/public_html/wp-content/themes/geoit/comments.php on line 24